
Wystawa fotografii autorstwa Andrzeja Orłowskiego pt. „Ludzie i Emocje”
12 maja, 2026
XXXI Konkurs Muzyczno- taneczny „Music-Dance” – występy instrumentalistów i wokalistów
12 maja, 2026Gala Konkursowa Ogólnopolskiego Festiwalu „Młodych Bajanie przez Śpiew i Malowanie” odbyła się 28 kwietnia 2026 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Zgierzu. Gabrysia Wróbel wystąpiła na deskach sceny konkursowej godnie reprezentując Białobrzeskie Centrum Kultury „Białe Brzegi”.
Coraz liczniejsze występy pomagają budować świadomość sceniczną i obycie z publicznością. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych wokalistek, obserwujemy postępy, kibicujemy i wspieramy całym sercem.
Trzymamy Kciuki i wtórując słowom znanej Tiny Turner „..you’re simply the best..” czekamy na dalsze prezentacje






