Niezwykły koncert kolęd i pastorałek z zespołem Tulia

270099772 1920874091406408 2919119429841625203 nW drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o godzinie 18.00 w kościele pod wezwaniem Świętej Trójcy w Białobrzegach odbył się wyjątkowy koncert zespołu TULIA, który do Białobrzegów przyjechał w ramach świątecznej trasy koncertowej. Wcześniej zespół wystąpił między innymi w Szczecinie, Świętochłowicach i Wiśle.

Najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu wokalistek zespołu w składzie: Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak stworzyły zjawiskową i niepowtarzalną atmosferę. Uczestnictwo w tym wydarzeniu okazało się doskonałym sposobem, aby w pełni poczuć magię świąt.

 

Niezwykła aranżacja muzyczna, łącząca w swej muzyce biały śpiew, charakterystyczny dla muzyki ludowej oraz najnowocześniejszą produkcję muzyczną zachwycił zgromadzoną publiczność. Dodatkową atrakcją był także wystrój i oświetlenie kościoła, które spotęgowały odbiór tego niezwykłego, świątecznego koncertu. Dzięki wydaniu i dystrybucji okolicznościowych śpiewników każdy uczestnik wydarzenia mógł brać w nim aktywny udział.

Przed bisami burmistrz Adam Bolek i ks. proboszcz Artur Hejda wręczyli zespołowi Złotą płytę w podziękowaniu za wspaniały występ.

Wspólne kolędowanie dzieci i dorosłych było dla wszystkich uczestników niezwykłym, pięknym doświadczeniem.  Wierzymy, że przygotowane przez nas wydarzenie wyzwoliło pozytywne emocje oraz wprowadziło dodatkową atmosferę świąt, które na długo zostaną w pamięci mieszkańców Mazowsza.

Wydarzenie zostało współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu