Majowe Dni Białobrzegów 2022

mdb5Serdecznie zapraszamy na największą kulturalną imprezę roku - MAJOWE DNI BIAŁOBRZEGÓW 2022. Po krótkiej przerwie wracamy z przytupem i całą plejadą gwiazd polskiej sceny muzcznej!

Cykl imprez pod wspólną nazwą Majowych Dni Białobrzegów rozpoczniemy 6 maja od wystawy w Białobrzeskiej Galerii Sztuki z okazji jubileuszu 100-lecia Pilicy Białobrzegi. Mnogość archiwalnych zdjęć, pamiątek, dyplomów, medali i wielu innych przedmiotów pozwolą przybliżyć historię białobrzeskiego sportu! 

Kolejne wydarzenie na mapie MDB 2022 to V edycja imprezy biegowej BIEG PILICY, której głównym elementem jest bieg na 10 km. Towarzyszyć mu będą biegi kolorowe dla dzieci i młodzieży. To wydarzenie odbędzie się 8 maja na Placu Zygmunta Starego.

14 maja odbędzie się Memoriał Lekkoatletyczny Zygmunta Siedleckiego. Zawody odbędą się na Stadionie Miejskim.

 

21-22 maja to czas na rodzinny piknik okraszony występami dzieci i młodzieży z publicznych i niepublicznych placówek oświatowych z terenu gminy Białobrzegi, Białobrzeskie Centrum Kultury "Białe Brzegi", Społecznego Ogniska Muzycznego oraz całą plajedą gwiazd polskiej sceny muzcznej. W pragramie koncerty zespołów:

SOBOTA: Mateusz Mijal, MiłyPan, Long&Junior

NIEDZIELA: HLOPAKY, MRK NOOK, DWA PLUS JEDEN, SZYMON WYDRA & CARPE DIEM, LADY PANK.

Tegoroczne MDB 2022 będziemy kończyć na sportowo meczem Oldbojów z okazji jubileuszu 100-lecia Pilicy Białobrzegi.

 

Gwarantujemy mnóstwo ciekawych atrakcji! CZekamy na Was!

 

mdb5

 

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu