"Pocztówka z Białobrzegów" - stwórzmy razem najpiękniejszą wizytówkę naszej gminy

PLAKATY MGOK 2022 06 27T145217.501 kopiaBiałobrzeską historię tworzą jej mieszkańcy! Dlatego zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na: „POCZTÓWKA Z BIAŁOBRZEGÓW”. Konkurs będzie trwał do 26 sierpnia 2022 roku. Pracę należy wykonać w technice: fotografia artystyczna, grafika komputerowa, grafika warsztatowa, kolaż (techniki kombinowane), malarstwo, rysunek związane z Gminą Białobrzegi (przedstawiające w ciekawy i oryginalny sposób walory turystyczne Gminy Białobrzegi, zabytki, architekturę, przyrodę, lokalną florę i faunę, a także urokliwe zakątki Gminy Białobrzegi). Konkurs odbywać się będzie w trzech kategoriach:

I – uczestnicy do 8 lat
II – uczestnicy od 9 do 14 lat
III – uczestnicy 15 lat i starsi

Najlepsze prace zostaną nagrodzone przez Urząd Miejski w Białobrzegach i zostaną wydane, wraz z podaniem autora grafiki, jako oficjalne pocztówki z naszego miasta!

Gorąco zachęcamu to wspólnego stworzenia niezwykłej pamiątki z Białobrzegów! Czekamy na Wasze prace! 

 

Więcej informacji w regulaminie konkursu (poniżej).

 

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OŚWIADCZENIE

 

PLAKATY MGOK 2022 06 27T145217.501 kopia

 

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu