LIDER REGIONU 2022 dla BCK BIAŁE BRZEGI

308657377 429175792651470 1487176619239877723 n29 tytułów Lidera Regionu i 6 nagród specjalnych wręczono podczas piątkowej Gali (23 września 2022 r.) redakcji gazety Echo Dnia w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu. Była to już szesnasta edycja Konkursu Gospodarczego Echa Dnia, w którym nagradzane są nietuzinkowe firmy, instytucje i samorządy. Białobrzeskie Centrum Kultury „Białe Brzegi” zostało uhonorowane zaszczytnym tytułem Lidera Regionu 2022 w dziedzinie kultury. Nagroda ta przyznawana jest jednostkom i instytucjom szczególnie zasłużonym za całokształt działań na rzecz promocji i rozwoju kultury.

Jest to ogromne wyróżnienie dla dyrekcji i całego grona pracowników i partnerów BCK. Nasze Centrum to przede wszystkim zaangażowani ludzie. Bez ciężkiej pracy kadry nie byłoby tej nagrody, ale też i pozycji, w której w tej chwili nasze Centrum się znajduje. Serdeczne podziękowania należą się również Panu Burmistrzowi, który zawsze wspiera i pomaga w realizacji naszych kulturalnych działań.

Nagroda ta jest dowodem, iż jesteśmy widoczni w środowisku i doceniani za nasze starania. Dla nas ta honorowa nagroda jest wielkim długiem wdzięczności wobec całej społeczności, wśród której działamy.

 

Pragniemy w swoich projektach odpowiadać na zapotrzebowanie lokalnych odbiorców kultury i zgodnie z trendami obierać nowe kierunki aktywności. W swoich działaniach opieramy się na zasadzie iż, warto żyć, pracować i wspierać innych w rozwoju zgodnie ze słowami Jana Pawła II „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania całej kapitule za wyraz uznania dla naszych inicjatyw na rzecz rozwoju kultury. Dzięki temu wyróżnieniu wiemy, że obraliśmy właściwy kurs – nieustanny rozwój. Liczy się dla nas stopniowe poszerzanie perspektywy poprzez realizację celów na każdym etapie życia. Kierujemy ofertę programową do wszystkich mieszkańców powiatu białobrzeskiego – od przedszkolaków po seniorów. Jednocześnie – realizując swoją misję – zespół BCK stawia sobie za cel przygotowanie i angażowanie społeczeństwa do aktywnego odbioru kultury oraz współtworzenia jej wartości.

Dla naszego Centrum ta nagroda będzie każdego dnia przypomnieniem, że obrany kierunek jest przejrzysty i zgodny z misją BCK.

Dołożymy wszelkich starań, aby stale pobudzać potencjał artystyczny naszej społeczności. Dziękujemy serdecznie ‼️

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu