110 lat Orkiestry OSP Białobrzegi

317277826 478656381036744 2913672171824405184 nW niedzielne popołudnie w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Białobrzegach nr 1 im. KEN w Białobrzegach odbył się wyjątkowy, uroczysty koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Białobrzegach. Nie zabrakło humoru, podziękowań i dobrej muzyki. Koncert zgromadził rekordową dotąd widownię co tylko pokazuje jak ważną rolę odgrywa Orkiestra w naszej społeczności.

 

Koncert rozpoczął się hejnałem Białobrzegów. Po tej inauguracji na scenie pan Sławomir Dąbrowski – Kapelmistrz Orkiestry przybliżył historię orkiestry, jej dotychczasowe działania i osiągnięcia. Licznie zgromadzona publiczność przez blisko 1,5 godziny mogli posłuchać utworów współczesnych oraz patriotycznych odgrywanych przez naszą orkiestrę.

Z okazji Jubileuszu orkiestry Pan Mieczysław Danielewicz – Zastępca Burmistrza przekazał na ręce Kapelmistrza Orkiestry statuetkę „Białobrzeskich mostów”, która jest symbolem wdzięczności za długoletnią, owocną działalność dla Ziemi białobrzeskiej.

Dziękujemy za wspólne świętowanie i już pragniemy Państwa zaprosić na kolejne, przyszłe koncerty Orkiestry, które uświetniają życie kulturowe naszej społeczności.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/bckbialebrzegi

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu