Konkurs z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

PLAKATY MGOK 2023 01 16T123013.680Masz cudowną babcię i świetnego dziadka? Zrób im niespodziankę z okazji ich święta! W najbliższym wydaniu Białobrzeskie Gazety ukaże się specjalna strona ze zdjęciami dziadków oraz życzeniami dla nich. Nie może w nim zabraknąć Twoich dziadków!


Na stronie naszego FB (facebook.com/bckbialebrzegi) pojawi się post z najmilszymi dziadkami w powiecie białobrzeskim. Czytelnicy i użytkownicy FB będą mogli oddać głos za pomocą reakcji tzw. polubień przy opublikowanych zdjęciach. Głosowanie będzie trwało od dnia publikacji postu w przeciągu 14 dni. Na najsympatyczniejszych seniorów, których w internetowym głosowaniu wybiorą mieszkańcy, czekają także nagrody.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie swoich dziadków wraz z krótkimi życzeniami na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Główna nagroda:
Zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa - STUDIO SZYMAŃSCY w Białobrzegach.


Dodatkowo na laureatów będą czekać pamiątkowe dyplomy potwierdzające zdobycie tytułu Babcia Roku i Dziadek Roku.

 

Wiecej informacji w regulaminie konkursu (poniżej).

 

REGULAMIN

ZGODA 

PLAKATY MGOK 2023 01 16T123013.680

 

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu