Białobrzeski Dzień Kobiet już za Nami

333854659 1701290323719720 4757554950267772112 nWczorajszy wieczór upłynął w rytmie piosenek i muzyki Monika Urlik z zespołem. Na Nasze Panie od samego wejścia czekali i witali Adam Bolek - Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Mieczysław Danielewicz - Zastępca Burmistrza, obdarowując przybyłe Panie kwiatami.

Ze sceny, liczną białobrzeską publiczność przywitał Mateusz Rzeźnicki - Dyrektor BCK Białe Brzegi, która wypełniła salę do ostatniego miejsca. To był wyjątkowy, muzyczny wieczór finalistki The Voice of Poland - Moniki Urlik, która została nagrodzona wielkimi brawami przez Naszą publiczność oraz Białobrzeską Złotą Płytą wręczoną przez Adam Bolek - Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi! Wieczór przepełniony był ogromnymi emocjami i dobrą muzyką.

 

Drogie Panie, serdecznie dziękujemy. Podziękowania również składamy dyrekcji i pracownikom Zakładu Usług Komunalnych oraz PSP nr 1 w Białobrzegach na czele z panem Wojciechem Machałowskim za okazaną pomoc przy organizacji tego wydarzenia. Za słodki podarek dziękujemy firmie Mr.PolBee.

A my nie zwalniamy muzycznego tempa i zaczynamy organizację kolejnego wydarzenia - koncertu z okazji Dnia Matki w wykonaniu ikony polskiej sceny muzycznej - Edyty Geppert. Więcej szczegółów już niebawem także śledźcie naszą stronę internetową i fb!

 

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/bckbialebrzegi

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu