Debiutancki występ Białobrzeskiej Grupy Teatralnej

411751837 696772222558491 6607256149360531033 nW ubiegłą sobotę po raz pierwszy przed białobrzeską publicznością zaprezentowała się grupa teatralna z BCKu. Sobotni występ zapadł wielu osobom w pamięć a jeszcze większe wrażenie robi to, że po raz pierwszy na teatralnej scenie zaprezentowały się nasze aktorki i nasi aktorzy i to przed tak liczną białobrzeską publicznością. Przypomnijmy, że debiutanci zagrali dwa razy z uwagi na ogromny odzew lokalnej społeczności.

Czym by były święta bez Kewina? O białobrzeski scenariusz i reżyserię światowego hitu pt. „Kewin sam w domu” zadbała Weronika Krzciuk - Drama Revolution w wykonaniu na żywo przez amatorską grupę debiutantów: Katarzyna Lipiec, Kamila Jarząbek-Nowak, Ewa Płaszczyńska, Izabela Dębowska, Aneta Sielezin, Monika Jodłowska, Karolina Lis, Ewa Korczak, Iwona Sochacka-Krzciuk, Piotr Wodziński, Adam Stankiewicz i Michał Kołtunowicz, a scenografie przygotował nasz instruktor malarstwa Sławomir Ragan.

 

Słowami uznania i podziwu również podzielili się obecni na sali Adam Bolek - Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi i Mateusz Rzeźnicki - Dyrektor BCKu.

Sobotni występ lokalnych aktorek i aktorów na debiut w ogóle nie wyglądał. Jeśli przegapiliście, to możecie obejrzeć nasze zdjęcia poniżej albo... wybrać się na kolejny występ planowany w styczniu, ale o tym już niebawem.


Dziękujemy licznej białobrzeskiej publiczności za obecność oraz naszym niezawodnym sponsorom: Mr.PolBee i Kwiaciarnia Kwiatoteka

 

Fotorlwacja: https://www.facebook.com/bckbialebrzegi

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu