OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY RECYTATORSKIE – OGŁASZAMY ELIMINACJE 2024

okr baner 1Po raz kolejny w imieniu Towarzystwa Kultury Teatralnej, Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Białobrzeskiego Centrum Kultury "Białe Brzegi" serdecznie zapraszamy po sześciu Recytatorów ze szkół ponadpodstawowych z gminy Białobrzegi do udziału w eliminacjach powiatowych 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, trzech Recytatorów z przedszkoli oraz sześciu Recytatorów ze szkół podstawowych do XLI Małego Konkursu Recytatorskiego oraz trzech Recytatorów ze szkół podstawowych do 47. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA.

 


Informujemy zainteresowanych, że patronem 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jest Zbigniew Herbert (stulecie jego urodzin).
Eliminacje odbędą się 4 marca 2024 roku (poniedziałek) o godzinie 10.00 w nowym skrzydle Białobrzeskiego Centrum Kultury BIAŁE BRZEGI,
wejście od ul. Targowickiej, 26-800 Białobrzegi.


Karty zgłoszeń wypełnione PISMEM DRUKOWANYM, z pełnymi danymi proszę dostarczyć do Białobrzeskiego Centrum Kultury BIAŁE BRZEGI,
ul. Kościelna 31, 26-800 Białobrzegi lub przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28 lutego 2024 roku (środa) do godziny 16.00 – ze względów organizacyjnych termin nieprzekraczalny.


Regulaminy do pobrania:

69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
Regulamin
Karta zgłoszenia uczestnika – TURNIEJ RECYTATORSKI, WYWIEDZIONE ZE SŁOWA
Karta zgłoszenia uczestnika – TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ
Karta zgłoszenia uczestnika – TURNIEJ TEATRÓW JEDNEGO AKTORA

XLI MAŁY KONKURS RECYTATORSKI
Regulamin
Karta zgłoszenia uczestnika
Zgoda na przetwarzanie wizerunku w celach promocyjnych

47. KONKURS RECYTATORSKI WARSZAWSKA SYRENKA
Regulamin
Karta zgłoszenia uczestnika
Oświadczenie

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu