ŻĘ(się)NADA podbiła serca publiczności

438799585 768656228703423 1342728094885817841 nW piątek 19 kwietnia o godzinie 19.00 w Białobrzeskim Centrum Kultury „Białe Brzegi” odbyła się premiera spektaklu ŻE(się)NADA w wykonaniu Białobrzeskiej Grupy Teatralnej. Po dużym sukcesie sztuki "Kewin sam w domu", która czterokrotnie była grana w budynku BCK-u i zgromadziła łącznie blisko tysięczną widownię, tym razem nasi Artyści pod czujnym okiem Weroniki Krzciuk przygotowali spektakl pn. "ŻE(się)NADA".

Było to wydarzenie w formie spektaklu muzycznego podczas którego Białobrzescy Artyści wcielali się w gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej takich jak: Maryla Rodowicz, Doda, Agnieszka Chylińska, Trzeci Wymiar, JUST 5, Sławomir, Grease, Al Bano i Romina Power, Cyndi Lauper, Samantha Fox, Tina Turner, Eruption, John Bon Jovi oraz Europe.

 

Po reakcji widowni i późniejszym otrzymanym opiniom możemy śmiało stwierdzić, że była to fantastyczna zabawa i z pewnością jeszcze nie raz nasi lokalni aktorzy-amatorzy nas zaskoczą. To gwarantujemy na pewno! Dziękujemy za Wasze wsparcie.

W spektaklu udział wzięli: Monika Jodłowska, Ewa Płaszczyńska, Iwona Sochacka - Krzciuk, Kamila Jarząbek - Nowak, Dawid Nowak, Izabela Dawidowska, Adam Stankiewicz, Piotr Wodziński, Karolina Lis, Ewelina Gołębiowska, Izabela Dębowska, Weronika Krzciuk, Kasia Lipiec, Aneta Sielezin. Gościnnie zaś udział wzięły: Anna Szubińska i Martyna Płaszczyńska. Spektakl reżyserowała Weronika Krzciuk.

Chcemy również poinformować i PODZIĘKOWAĆ wszystkim tym którzy zdecydowali się wesprzeć zbiórkę dla Staś walczy z DMD-licytacje. Dzięki Waszym ogromnym sercom udało nam się uzbierać - 1518.11 zł. Wielkie brawa dla WAS!

FOTORELACJA na stronie: https://www.facebook.com/bckbialebrzegi

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu