Majowe Dni Białobrzegów 2024 - informacja organizacyjna

438888523 772617711640608 1097300608535614767 nMAJOWE DNI BIAŁOBRZEGÓW 2024 już jutro. Czekają nas wspaniałe koncerty, wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna i wiele, wiele więcej. Z tego powodu chcemy przekazać Pańśtwu garść informacji tak, aby w dniu wydarzenia uniknąć nieporozumień.

🛑WEJŚCIE / WYJŚCIE - na wydarzenie odbywać się będzie główną bramą Targowiska Miejskiego zlokalizowaną przy ul. Kościelnej. Wydarzenie rozpoczynamy od godziny 14.30, ale WEJŚCIE będzie możliwe od godziny 13.00. Każda osoba przy wejściu będzie poddana do kontroli. Regulamin wydarzenia zamieszczony jest na stronie:

🛑OZNACZENIA / POMOC - wszystkie osoby zaangażowane w jutrzejsze wydarzenie będziecie mogli rozpoznać po IMIENNYM identyfikatorze ORGANIZATOR. W razie problemów, pytań prosimy o kontakt.

🛑PARKING - na terenie wydarzenie z przyczyn bezpieczeństwa NIE BĘDZIE możliwości zaparkowania auta. Prosimy z tego powodu o miarę możliwości zostawianie samochodów na terenie miasta.

 

🛑Staś Zieliński - tutaj wielka prośba do Państwa, abyście w miarę swoich możliwości i chęci zasilili puszki wolontariuszy, którzy podczas wydarzenia będę zbierali środki finansowe na leczenie Stasia. Jego Rodzice muszą uzbierać zatrważającą kwotę w wysokości 15 000 000.... Wierzymy, że dzięki WAM, dzięki właśnie takim akcjom ten cel zostanie OSIĄGNIĘTY ‼️

Specjalnie na tę okazję KOBIETY O WIELKICH SERCACH czyli nasze Drogie Panie z KGW Wierzbinki w Stawiszynie oraz KGW Szlacheckie Susanki przygotowały potrawę idealną pod długą biesiadę pod chmurką. W zamian za wrzutkę do puszki otrzymacie sowitą porcję posiłku.

🛑A na koniec tak po prostu napiszemy - PRZYJDŹCIE - bo WARTO! To wydarzenie zrobiliśmy dla Was więc liczymy na Waszą liczną obecność !

 

REGULAMIN

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu